Alaşımlı Çelikte Çözüm Ortağınız

Grup Şirketlerimiz

project image

Grup şirketlerimizden Hakmet Çelik San.Tic.Ltd.Şti ; 2020 yılında Kocaeli İli Gebze ilçesinde, Marmara ve Ege bölgesinde bulunan sanayi işletmelerimizin Vasıflı çelik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş 1500m2 depolama alanı , güçlü stok ve dağıtım ağıyla hizmet vermektedir.

BALÇIK, ORGANİZE CD. No:23/2, 41400 Gebze/KOCAELİ

project image

Grup şirketlerimizden NSG Çelik San.Tic.Ltd.Şti ; 2021 yılında Adana ilinde, Akdeniz-Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde bulunan sanayi işletmelerimizin Vasıflı çelik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş 1500m2 depolama alanı , güçlü stok ve dağıtım ağıyla hizmet vermektedir.

YEŞİLOBA MAH.46235 SK. MEHMET BAŞPINAR ORTA ÖLÇEKLİ SAN.SİT. B BLOK NO:2-B Seyhan/ADANA

project image

Grup şirketlerimizden Hakan Vasıflı Çelik A.Ş ; 2021 yılında Ankara ilinde,başlarda Hakan Çelik bünyesinde satış ofisi olarak kurulmuş , daha sonra 2023 yılında şirketleşerek adını almış ve Kuzey Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde bulunan sanayi işletmelerimizin Vasıflı çelik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.1500m2 depolama alanı , güçlü stok ve dağıtım ağıyla hizmet vermektedir.

SARAY MAHALLESİ AKSOY SOKAK NO:16/A Kahramankazan/ANKARA

project image

Grup şirketlerimizden NSG İskele ve Yapı Elm.San.Tic.Ltd.Şti; 2021 yılında Konya ilinde kurulmuş olup 2022 yılından itibaren Hatay /Dörtyol İlçesinde 2000m2 lik fabrikasında dünyanın 50 den fazla ülkesi için Endüstriyel İskele İmalatı yapmaktadır.

YEŞİLKÖY MAH. E-5 KARAYOLU CAD. NO:110 Dörtyol/HATAY

project image

Grup şirketlerimizden NSG Dış Ticaret Ltd.Şti; 2021 yılında grubumuzun İthalat ve İhracat şirketi olarak kurulmuş olup; grubumuzun ürettiği ürünlerin yurtdışına pazarlanmasını gerekse de ihtiyaç duyulan ürünlerin ithalatı ile ilgili olarak güçlü ve uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

YEŞİLOBA MAH.46235 SK. B BLOK NO:2-B Seyhan/ADANA